13 окт. 2017 г.

«Подорож козацькими стежками»Козацтво-одне із славних сторінок в історії України, найважливіша віха в історії нашої держави. Козацтво-надзвичайно широкий у своїх вимірах і різноманітний у проявах світ-загадковий і заманливий.
Кожен українець має бути обізнаний з історією свого народу ,його традиціями та обрядами
ому  напередодні   Дня українського козацтва  в  молодшому  відділі  Каховської  районної   бібліотеки  для  дітей  з  першокласниками  ЗОШ №1 (вчитель Сікач А.В.)  та  СЗОШ№2 (вчитель Завгородня  О.В.) весело й гучно були проведені  козацькі  розваги «Подорож   козацькими  стежками». Чого тільки не робили в цей день маленькі козачата! Учасники не тільки дізнались багато нового і цікавого про життя та побут козаків ,про ті далекі часи, коли слава предків наших, запорозьких козаків, гриміла по всьому світу. 

Вони  також   показали козацьку удаль, бойовий дух і мудрість нашого козацтва в різноманітних змаганнях  конкурсах . Всіх присутніх захопили конкурси «Сила  і  міць», «Забави  кошоварів», «У кого найсильніша рука», «Пройди  через  болото», «Не  упусти», співали, танцювали гопака.
Веселі змагання подарували читачам гарний настрій та бажання читати книги з історії нашого народу.  На завершення зустрічі діти подивились мультики «Як козаки сіль купували»  та «Як козаки інопланетян зустрічали».

 Діти переконались, що вони можуть пишатися тим, що Україна ніколи не поневолювала інші народи, а вміло захищала себе від ворогів. Хлопчики і дівчатка зробили висновок: « Козацькому роду нема переводу!»


Комментариев нет:

Отправить комментарий