6 июн. 2012 г.

«Маг та чародій м’яча».
У Каховській районній бібліотеці для  дітей відбулася зустріч з абсолютним  чемпіоном світу, рекордсменом  книги  рекордів Гіннесса, відомим у Каховці тренером  і футболістом  В. Росошиком.
Футболом Василь Лаврентійович почав займатися з 6 років. Ця красива гра захопила  хлопця  буквально відразу.
Після закінчення Донецького технікуму фізичної культури і спорту В.Росошик  більше 30 років працює тренером.
Його вихованці грають у багатьох командах Херсонщини, України та за кордоном.
Знаний Василь Лаврентійович не тільки як ветеран футболу, а ще як  рекордсмен по жонглюванню футбольним м’ячем. Його рекорд, установлений більше 20 років назад на стадіоні  «Кайрат» в Алма-Аті, не подоланий до цих пір. Він жонглював  протягом  9 год 45 хв.
Це досягнення є рекордом книги рекордів Гіннесса.
Василь Росошик радує своїх земляків новими досягненнями  у жонглюванні  м’ячем, до того ж у зовсім несподіваних  обставинах. Було це і на стадіоні, і на величезній сцені  Міжнародного фестивалю «Таврійські  ігри», а ще й на трасі від Каховки до Нової Каховки. Це було справді  диво.
Василь Лаврентійович жонглював м’чем аж до Новокаховського стадіону «Енергія», подолавши відстань у 18 кілометрів за 3 години 32 хвилини. М’яч жодного разу не торкнувся землі.
А ще В.Росошик розповів про своє життя в футболі, про цікаві події, в яких йому довелося брати участь відповів на численні запитання дітей та продемонстрував свій талант просто у бібліотеці.
Вражені і захоплені дітлахи щиро подякували талановитому футболісту за зустріч.
Він дійсно маг і чародій м’яча! Комментариев нет:

Отправить комментарий