Бізнес-школа "Мільйон - це просто"


Бізнес-перегони «На старт за мільйоном».


У 2013-2014 навчальному році Херсонська обласна бібліотека ім.Дніпрової Чайки спільно з кредитною спілкою «Народна довіра» реалізували обласний проект економічної та фінансової просвіти школярів «Бізнес-школа «Мільйон – це просто» онлайн, підтриманий  Департаментом освіти і науки молоді та спорту облдержадміністрації.
До навчання у проекті залучились старшокласники із Голої Пристані, Каланчака, Скадовська, Чаплинки, Нової Каховки та Каховки.
Протягом навчального року відбулося кілька виїзних занять, проведено скайп-конференції та вебінари.
«Юні бізнесмени»  Юля Горбенко, Олександра Варава,  Галина Попова, Марина Чихладзе, Валерія Павленко складали власні бізнес-проекти та інвестиційні плани для успішної їх реалізації.

28 травня на базі історико-розважального комплексу «Зелені хутори Таврії» відбулося фінальне свято – бізнес перегони  «На старт за мільйоном».
Фіналісти з шести районів області, серед них і Юлія Горбенко із Каховки, перед авторитетним компетентним журі захищали свої проекти.

Учасники проекту взяли участь у пошуково-пізнавально-пригодницькому квесті по історико-розважальному комплексу «Зелені хутори Таврії», по закінчені фіналісти були нагороджені цінними подарунками.

В.Л.Пенезова, бібліотекар Каховської районної бібліотеки для дітей


Згідно графіку занять  обласного проекту «Бізнес-школа «Мільйон – це просто!» on Line» на 2013-2014 роки.
Для учасників проекту,  25 квітня 2014р. за допомогою  скапу  відбувся консультативний тренінг «Чи є ідея, містер Фікс?», який провели координатори : КС  «Народна довіра» Оленою  Синюк, та обласної бібліотеки для дітей -  Юлія Чернієнко.
На тренінгу координатори вказали учасникам на помилки у їхніх презентаціях «Бізнес ідей», після чого учасники по черзі задавали питання координаторам стосовно своїх «Бізнес ідей», і отримували відповіді. 
«Бізнес-школа «Мільйон – це просто!»

Згідно графіку занять обласного проекту «Бізнес-школа «Мільйон – це просто!»  on Line» на 2013-2014 роки.
10 квітня відбулося виїзне заняття для учасників проекту з  м.Каховки, м. Нової Каховки, м. Скадовськ, м. Гола Пристань, смт. Каланчак, смт. Чаплинка до Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки. 
Для учасників проекту було приготовлено багато сюрпризів. Координатор проекту Юлія Чернієнко,  бібліотекар Херсонської обласної бібліотеки для дітей, ознайомила дітей з відділами бібліотеки у  грайливій формі квесту, у кожному відділі їх чекало завдання, яке вони з задоволенням виконували. 

Координатори КС  «Народна довіра» Олена  Синюк та обласної бібліотеки для дітей -  Юлія Чернієнко, провели для учасників проекту тренінг, у формі командної гри. Всі учасники були розділені на чотири команди завдання кожної команди, створити свій спортивний клуб.Всі команди добре справилися зі своїм завданням. Переможцями стали всі учасники, адже завданням було створити командний дух між учасниками.
Після  тренінгу, усіх учасників  запросили відвідати сільськогос-подарський обслуговуючий кооператив Станіславської сільської ради Білозерсокого району «Молочний - Дністр». Працівники ферми радо вітали учасників проекту, ознайомили їх з історією створення кооперативу, з їх виробничою діяльністю. Діти з задоволенням відвідали господарство, побачили як воно устатковане, де знаходиться поголів’я: корови, свині. Відвідали молоко-обробну частину господарства.Діти дякували координаторам за організовану екскурсію і знайомство з фермерським господарством. Вони зрозуміли, що не все в житті так легко дається, адже потрібно багато працювати щоб досягти успіху.

Бізнес -школа «Мільйон – це просто!»

Згідно графіку занять  обласного проекту «Бізнес  -школа «Мільйон – це просто!» on Line» на 2013-2014 роки.
22 грудня відбулася зустріч з координаторами КС  «Народна довіра» Оленою  Синюк та обласної бібліотеки для дітей -  Юлією Чернієнко.
Учасники проекту розпочали зустріч з гри, всіх учасників було поділено на пари, де кожен учасник розповів про свого співрозмовника.  
Олена Синюк - розповіла учасникам проекту про те, як вона   представляла проекти Херсонської обласної бібліотеки для дітей на Міжнародній конференції "Інформаційні та комунікаційні технології та розвиток" у Кейптауні (ПАР). Презентувала презентацію про види підприємств, та податки.
Юлією Чернієнко – докладно виклала рекомендації щодо оформлення презентацій своїх ідей, бізнес планів, у своїй презентації. Провела співбесіду з учасниками, давши зрозумілі, вичерпні, розгорнуті відповіді учасникам проекту.
Координатори проекту провели серед учасників  гру для розвитку  командного духу.


Всім учасникам сподобалось тепле приємне спілкування з координаторами проекту. Мільйон – це просто!

Департаментом освіти і науки, молоді та спорту обласної  державної адміністрації спільно з  кредитною спілкою «Народна довіра» та  Херсонською обласною бібліотекою для  дітей розроблено обласний проект  економічної  та фінансової просвіти школярів «Бізнес  -школа «Мільйон – це просто!» on Line» на 2013-2014 роки.
Метою проекту є підвищення  фінансової грамотності старшокласників загальноосвітніх шкіл, запобігання молодіжному безробіттю,  шляхом створення передумов цілісної  системи навчання молоді фінансової та основам підприємницької діяльності, формування у  шкільної молоді стійкої мотивації до праці.
Для участі у проекті залучаються учні  10 класів.
16 жовтня 2013р. у районній бібліотеці для дітей відбулася  презентація проекту.
Для участі у презентації були запрошені учні 10 класів СЗОШ №2 та   ЗОШ №5.
Координатори обласного проекту КС  «Народна довіра»  Олена  Синюк та обласної бібліотеки для дітей -  Юлія Чернієнко ознайомили дітей-учасників з проектом, графіком занять (очних та дистанційних) та провели «Економічну» вікторину, переможцем якої стала десятикласниця ЗОШ №5  Владлена Голенок. 8 листопада, згідно  обласного  проекту економічної та фінансової просвіти школярів  відбулося перше заняття «Бізнес  -школа «Мільйон – це просто!» on Line».  Координатори обласного проекту КС  «Народна довіра»  Олена  Синюк та обласної бібліотеки для дітей -  Юлія Чернієнко провели для  дітей-учасників у формі скап -  Вебінар: «Гроші ви звідки? Історію розкажуть самі гроші».

29 листопада пройшло заняття у «Бізнес  -школі «Мільйон – це просто!» on Line» для юнаків та дівчат із Каховки, Скадовська та Чаплинки. Координатори обласного проекту КС  «Народна довіра»  Олена  Синюк та обласної бібліотеки для дітей -  Юлія Чернієнко провели вебінарну платформу – відеозв’язок із лектором, демонстрацію слайд-презентацій,  спілкування з учасниками через чат.Розглянули дві теми «Кредит та депозит: дві сторони однієї медалі», та  тренінг «Вдала рекламна кампанія – запорука вашого успіху».

20 грудня  пройшло заняття у «Бізнес  -школі «Мільйон – це просто!» on Line» для юнаків та дівчат із Каховки, Скадовська та Чаплинки. Координатори обласного проекту КС  «Народна довіра»  Олена  Синюк та обласної бібліотеки для дітей -  Юлія Чернієнко провели вебінарну платформу – відеозв’язок  , демонстрацію слайд-презентацій,  спілкування з учасниками через чат. Розглянули  теми: «Кредит та депозит дві сторони однієї медалі (частина 2).  Каска на все у тому числі на життя. Планета страхування.» та «Тайм-менеджмент для майбутніх лідерів».
Згідно графіку занять  обласного проекту «Бізнес  -школа «Мільйон – це просто!» on Line» на 2013-2014 роки.


Для учасників проекту,  21лютого  відбувся вебінар-тренінг №4 «Секрети сімейного гаманця», який провела  координатор КС  «Народна довіра» Оленою  Синюк.
Для учасників проекту,  21березня 2014р.  відбувся вебінар-тренінг №6 «Чи є ідея, містер Фікс?», який провела  координатор КС  «Народна довіра» Оленою  Синюк.
Та  «Твій генератор бізнес-ідей», який провела координатор обласної бібліотеки для дітей -  Юлія Чернієнко.Комментариев нет:

Отправить комментарий