20 июл. 2017 г.

«Цікаві факти про Японію»
Японія - дивовижна країна, "країна навпаки", настільки там все незвично для нас. Кішки без хвостів. Сади з каменів. Пальто подають жінки чоловікам. Кермо в машині з правого боку. Тут пишуть зверху вниз, їдять паличками, сплять на підлозі. Взуття залишають біля порога. Вірші не мають рими. Писемність не віддільна від малювання. Поклони тут - цілий ритуал, чаювання представляє собою обряд, а ікебана і бонсай - ціла наука. Далека і близька, проста і загадкова, вона захоплює нашу уяву своєю екзотикою. «Я побував у чарівній казці», - кажуть люди, що відвідали її. При слові «Японія» в уяві жваво спливають краса японських дівчат, віртуозні па майстрів карате, плюс Фудзіяма, квітуча сакура, ікебана, нецке, Сад каменів, саке і найдавніша імператорська династія. Про історичні події минулої епохи нагадують численні архітектурні споруди тих часів: замки, буддистські храми Кіото, Нара і ін. 

Загадковості в Японії вистачає. Азійський менталітет, помножений на століття ізоляції, вдале поєднання традиції і сучасності, дійсно високий рівень передових технологій, плюс ієрогліфічна дійсність і настороженість до усього чужого – весь цей «мікс» робить Японію для європейців такою привабливо-недосяжною і незбагненно-загадковою.

Відповіді  на всі  запитання про  Японію   читачі-діти  отримали   у Каховській  районній  бібліотеці   для  дітей, відвідавши  захід  «Цікаві  факти  про  Японію» ,який  відбувся в рамках оголошеного у 2017-му Року Японії   і  на якому  вони віртуально подорожували  та  знайомилися  з  цією  сонячною  країною.
Для дітей було дуже цікаво послухати  цілий  каскад повідомлень :про незвичайні японські традиції , про національні риси характеру, національний одяг, взуття, національну зачіску, бойові мистецтва, ікебану, чайну церемонію та багато іншого. Їх враженням не було меж!

Також відбулася презентація книжкової виставки “Японія- країна  сакури  і  сонця”.

Бажаємо кожному, хто цікавиться Японією, нових відкриттів і нових знань, які пов'язані з цією красивою і колоритною країною!

Комментариев нет:

Отправить комментарий